Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejami Śląskimi na 15. Industriadę

W sobotę, 1 czerwca 15. edycja święta Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Jak co roku, na Industriadę będzie można pojechać za darmo pociągami Kolei Śląskich, które przygotowały 2 tys. bezpłatnych biletów. Pula wyczerpała się 27 maja, ale regionalny przewoźnik przygotował także specjalne oferty na podróż z rodziną i bliskimi.

Kolejami Śląskimi na 15. IndustriadęKoleje Śląskie

Kolejami lskimi na 15. Industriad

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu wystarczyło zarezerwować swoją podróż na stronie internetowej: www.industriada.kolejeslaskie.com 

Kupon na bilet i w drogę

– Po dokonaniu rezerwacji, na wskazany adres e-mail pasażer otrzymał unikatowy numer, który w dniu festiwalu należy wymienić na darmowy bilet w kasach biletowych lub u kierownika pociągu Kolei Śląskich. Podróżować można z każdej stacji obsługiwanej przez Koleje Śląskie na terenie województwa śląskiego do każdej stacji, która znajduje się w pobliżu obiektów biorących udział w tegorocznej edycji festiwalu. Bilet uprawnia do podróży tam i z powrotem – mówi Bartłomiej Wnuk, rzecznik prasowy Kolei Śląskich i zachęca, aby przed podróżą sprawdzić rozkład jazdy i zapoznać się z regulaminem promocji dostępnym na stronie internetowej organizatora.

11 lat razem

To już 11. edycja Industriady z Kolejami Śląskimi w roli oficjalnego organizatora transportu zbiorowego podczas festiwalu. Dotychczas w trakcie współpracy ze Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, regionalny przewoźnik kolejowy przewiózł ponad 34 tys. entuzjastów przemysłu.

Z rodziną lub z przyjaciółmi

Jubileuszowa 15. edycja Industriady będzie jednocześnie odbywać się w 47 przemysłowych zabytkach na terenie 29 miast województwa śląskiego. Dla uczestników przygotowano ponad 400 wydarzeń. Wybierając się na Industriadę z Kolejami Śląskimi z całą rodziną lub przyjaciółmi najlepiej podróżować bezpłatnie z kuponem. Ale jest też coś dla spóźnialskich. – Korzystając z oferty „Rodzina” osobom podróżującym z dziećmi do 16. roku życia przysługuje 30-proc. ulga. Może z niej skorzystać od dwóch do sześciu osób, w tym maksymalnie dwie osoby dorosłe i minimum jedno dziecko. Od 29 maja do 2 czerwca obowiązuje także oferta specjalna „W grupie raźniej”. To coś dla tych, którzy lubią podróżować w towarzystwie. Zasada jest prosta – jedna osoba kupuje bilet ważny przez 24 godziny w cenie 100 złotych i zabiera ze sobą trzy dodatkowe osoby we wspólną podróż Kolejami Śląskimi – mówi rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Materiał partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].