Zarejestruj się już teraz i korzystaj z portalu bez ograniczeń!

Dołącz do społeczności czytelników serwisu nowiny.pl już dziś!

Zobacz co zyskasz

  • Dostęp do wszystkich artykułów za darmo, bez ograniczeń
  • Możliwość zapisania się do newsletterów tematycznych
  • Pierwszeństwo w dostępie do naszych raportów i analiz
  • Możliwość publikowania komentarzy korzystając ze swojego unikalnego pseudonimu
  • Rabat na wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym oraz na platformie kursowej Instytutu Rozwoju Inspiraton

Masz już konto? Zaloguj się TUTAJWykonując obowiązek informacyjny, zgodnie z przepisami RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest wydawca serwisu nowiny.pl, czyli Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Kościuszki 32a. Dane osobowe zostały zebrane w związku z dokonaną rejestracją w serwisie nowiny.pl i są przetwarzane w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora danych, w zakresie niezbędnym do wykonania umowy w zakresie usług, które świadczymy w serwisie nowiny.pl oraz w celu realizacji przepisów prawa. W ramach realizacji tych celów dane osobowe będą przetwarzane w szczególności: w celu umożliwienia realizacji Państwa zamówień (publikacji) ogłoszeń, w celu umożliwienia dokonywania przez Państwa zakupu gazet w postaci elektronicznej, w celu umożliwienia Państwu dodawania komentarzy pod tekstami i innymi materiałami opublikowanymi na portalu, w celu umożliwienia Państwu śledzenia dyskusji w serwisie nowiny.pl, w celu uczestnictwa w konkursach ogłaszanych przez portal, w celu dostępu do płatnych treści, w celu umożliwienia redakcji serwisu nowiny.pl kontaktu z Państwem w przypadkach zainicjowanych przez Państwa poprzez formularz „Prześlij nam materiał”.

Jeżeli zostanie wyrażona zgoda, wówczas dane będą przetwarzane także w celu marketingowym partnerów administratora danych, tj. podmiotów współpracujących z administratorem danych w zakresie przesyłania wiadomości reklamowych i promocyjnych. Dane osobowe są przetwarzane aż do ew. rezygnacji z konta w serwisie nowiny.pl, a po tym czasie aż do upływu okresu przedawnienia ew. roszczeń związanych z korzystaniem z serwisu nowiny.pl, a w razie wyrażenia zgody, aż do czasu wycofania zgody, a po tym czasie aż do upływu okresu przedawnienia ew. roszczeń związanych z przetwarzaniem danych na podstawie zgody. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zapewniającym techniczną obsługę serwisu nowiny.pl. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami stosowanej przez administratora „Polityki prywatności”.

Macie Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli Wasze prawa zostały naruszone.