Kreujemy nowy wymiar reklamy. Zobacz nasze media i wybierz dobre rozwiązania dla Twojej firmy. 
TERAZ W NASZYM PORTFOLIO MEDIÓW DWA BEZPŁATNE MIESIĘCZNIKI!

Nowiny Jastrzębskie

"Nowiny Jastrzębskie" to bezpłatny miesięcznik w nakładzie 15.000 egz. Swym zasięgiem obejmuje miasto Jastrzębie Zdrój i okolice). Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 85 tys. osób. Comiesięczny, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 16-32 stron.

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Mateusz Szynol
kom. 662 051 302
e-mail: m.szynol@nowiny.pl

Barbara Frydryk
kom. 668 191 013
e-mail: b.frydryk@nowiny.pl

Poniżej okładka Nowin Jastrzębskich

Nowiny Żorskie

"Nowiny Żorskie" to bezpłatny miesięcznik w nakładzie 10 000 egz. Swym zasięgiem obejmuje miasto Żory i okolice. Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 65 tys. osób. Comiesięczny, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 16-32 stron.

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Barbara Frydryk
kom. 668 191 013
e-mail: b.frydryk@nowiny.pl

Mateusz Szynol
kom. 662 051 302
e-mail: m.szynol@nowiny.pl

Poniżej okładka Nowin Żorskich


MASZ FIRMĘ LUB AGENCJĘ PRACY? POSZUKUJESZ PRACOWNIKÓW?

Dla firm i agencji pracy oraz mieszkańców w regionie stworzyliśmy serwis rekrutacyjny

Teraz promocja
Ogłoszenia już od 25 zł!

W SERWSIE:
- setki ogłoszeń o pracę
- wizytówki pracodawców
- aktualności z regionalnego rynku pracy
- porady dotyczące zatrudnienia

MEGA ZASIĘG:
ok.1 milion mieszkańców
Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie-Zdrój, Żory, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle

Zobacz ofertę serwisu i zamów ogłoszenia już dziś: https://praca.nowiny.pl/news/oferta/


NOWOCZESNA REKLAMA W PORTALU NOWINY.PL

Dlaczego warto publikować kampanie reklamowe na portalu Nowiny.pl?

W ciągu kilkunastu lat stworzyliśmy regionalny portal informacyjny, dzięki któremu Reklamodawcy mogą skutecznie promować swoje usługi i produkty w całym regionie lub wybranym powiecie: raciborskim, wodzisławskim, rybnickim, jastrzębskim i żorskim.

Z nami zyskasz nowych klientów!

• REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ - 5 mln odsłon (styczeń 2020) i 600 tys. użytkowników miesięcznie (marzec 2020)!

• ZAPEWNIAMY NAJWIĘKSZY ZASIĘG

• WPROWADZAMY NOWOŚCI

Miesięcznie notujemy średnio 4 000 000 odsłon, a grupa stałych użytkowników portalu osiąga średnio 400 000 miesięcznie! Zaprezentuj ofertę Twojej firmy tak licznej grupie potencjalnych klientów.

Proponujemy innowacyjne rozwiązania w ofercie reklamowej!

Proponujemy innowacyjne rozwiązania w ofercie reklamowej! Nowość to komunikaty PUSH, posty na Facebooku, duża reklama TOP BILLBOARD, reklama MOBILE i oferta OBSŁUGI MEDIALNEJ. W ofercie również szerokie wide billboardy, możliwość prowadzenia własnej sekcji artykułów i ogłoszeń na stronie głównej portalu oraz artykuły sponsorowane z promocją na facebooku.

Zamawiając kampanię reklamową możesz określić rynek docelowy, na który ma trafić Twoja reklama np. wybrany powiat, sport, kultura, rolnictwo, biznes itp. Wtedy Twoja firma dotrze precyzyjnie do potencjalnego klienta!

Masz pytania? Skontaktuj się z Działu Rozwoju Biznesu

Teraz nowa reklama mobilna na Nowiny.pl!

Aktualnie już ponad 70% naszych użytkowników korzysta z portalu za pomocą urządzeń mobilnych. Potrafimy do nich dotrzeć! To już ponad 2 800 000 odsłon miesięcznie!

To doskonały moment dla Państwa firmy na zaprezentowanie swojej atrakcyjnej oferty wśród tak licznego grona mieszkańców regionu w nowoczesnej i skuteczniej reklamie na tak popularnych obecnie smartfonach i tabletach.


Banery mobilne w super cenie!

- zamów dziś i zyskaj 50% rabatu na start
- możliwość wykupienia stałego banera bez rotacji

Masz pytania? Skontaktuj się z Działu Rozwoju Biznesu


REKLAMA W TYGODNIKACH

Jako największe wydawnictwo w regionie przekazujemy co tydzień naszym czytelnikom najbardziej aktualne informacje na stronach Nowin Raciborskich i Nowin Wodzisławskich, ukazujących się na obszarze zamieszkałym przez prawie 300 tys. mieszkańców Śląska! Dzięki reklamie publikowanej w naszych tytułach możecie Państwo skutecznie realizować kampanie reklamowe na terenie powiatu raciborskiego i wodzisławskiego.

W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy również publikację specjalnego comiesięcznego Magazynu Rybnickiego Nowiny.pl dla mieszkańców Rybnika i okolic, który ukazuje się w nakładzie 10 000 egz. i jest dystrybuowany w Rybniku. Magazyn jest kontynuacją działalności Tygodnika Rybnickiego, który wydawaliśmy z powodzeniem przez 10 lat w powiecie rybnickim. Magazyn ukazuje się raz w miesiącu i jest bezpłatnym miesięcznikiem informacyjnym poruszającym ważne dla Rybnika sprawy.

Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie i bezpłatny Magazyn Rybnicki Nowiny.pl są liderami na swych rynkach czytelniczych i reklamowych. Dla nas zawsze najważniejszy jest klient. Dzięki kreatywności i elastyczności w przygotowywaniu kampanii reklamowych zgodnie z potrzebami naszych klientów zaufało nam do dziś większość firm w regionie.

Bogata oferta reklamowa

Zróżnicowana oferta reklamowa z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby. Proponujemy publikowanie: ogłoszeń drobnych, reklam modułowych, artykułów sponsorowanych i możliwość zamieszczania insertów. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie co do niestandardowych form reklamy.

Korzystne rozwiązania w ofercie reklamowej

Wszystkie reklamy zamieszczamy na stronach redakcyjnych w otoczeniu tekstów dziennikarskich. Dobrze dobrane miejsce ekspozycji Państwa reklamy w gazecie zapewni zauważalność i skuteczność kampanii reklamowej.

Promocyjne ceny modułów reklamowych

Naszą ofertę reklamową cechuje elastyczność. Zawsze szukamy rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Dla nowych firm przygotowaliśmy specjalne pakiety reklamowe z 50% rabatem na start. Dla stałych klientów oraz firm zainteresowanych długofalową współpracą oferujemy korzystne rabaty i obniżki!

Nasze gazety ukazują się w całości pełnym kolorze

Wygląd okładek i wnętrza gazet dostosowany jest do najnowocześniejszych trendów na rynku prasowym. Możemy to realizować dzięki współpracy z drukarnią Polskapresse z Sosnowca, która drukuje nasze gazety na najnowocześniejszej maszynie drukarskiej w Polsce. Zapewnia to także wysoką jakość odwzorowania zdjęć i reklam.

 

Nowiny Raciborskie

"Nowiny Raciborskie" wydajemy od 1992 roku w każdy wtorek w nakładzie ok. 4.500 egz. Tygodnik swym zasięgiem obejmuje powiat raciborski (Racibórz oraz gminy Krzyżanowice, Krzanowice, Kornowac, Pietrowice Wielkie, Nędza, Rudnik, Kuźnia Raciborska). W systemie ograniczonego kolportażu tygodnik dociera także do niektórych miejscowości powiatu głubczyckiego (np. Kietrz). Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 120 tys. osób - mieszkańców powiatu.

Według badań czytelnictwa przeprowadzonych przez Lokalne Badania Społeczne we współpracy ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych Nowiny Raciborskie są najpoczytniejszą gazetą w powiecie raciborskim (82% czytelnictwa wśród innych tytułów prasowych). Cotygodniowy, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 32-44 stron.

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Poniżej aktualna okładka Nowin Raciborskich

Nowiny Wodzisławskie

"Nowiny Wodzisławskie" wydajemy od 1999 roku w każdy wtorek w nakładzie ok.  4.000 egz. Tygodnik swym zasięgiem obejmuje powiat wodzisławski (Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Pszów, Radlin oraz gminy Mszana, Godów, Gorzyce, Marklowice, Lubomia). Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 160 tys. osób - mieszkańców powiatu.

Według badań czytelnictwa przeprowadzonych przez Lokalne Badania Społeczne we współpracy ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych Nowiny Wodzisławskie są najpoczytniejszą gazetą w powiecie wodzisławskim (70% czytelnictwa wśród innych tytułów prasowych). Cotygodniowy, rzetelny serwis informacyjny z regionu ukazuje się w objętości 28-36 stron.

Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek, szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!

Poniżej aktualna okładka Nowin Wodzisławskich

  Magazyn Rybnicki - bezpłatny miesięcznik

  W czerwcu 2016 r rozpoczęliśmy publikację specjalnego comiesięcznego Magazynu Rybnickiego dla mieszkańców Rybnika i okolic, który ukazuje się w nakładzie 10 000 egz. i jest dystrybuowany w Rybniku. Magazyn jest kontynuacją działalności Tygodnika Rybnickiego, który wydawaliśmy z powodzeniem przez 10 lat w powiecie rybnickim. Magazyn ukazuje się raz w miesiącu i jest bezpłatnym miesięcznikiem informacyjnym poruszającym ważne dla Rybnika sprawy.

  Otwierasz nową firmę, szukasz pomysłu na zwiększenie liczby klientów i zysków, chcesz ogłosić specjalną promocję, wprowadzasz nowy produkt na rynek? Szukasz nowoczesnej reklamy prasowo-internetowej? Dzwoń i pytaj o szczegóły już dziś!


  Poniżej aktualna okładka Magazynu Rybnickiego Nowiny.pl


  REKLAMA W KWARTALNIKU AGRONOWINY

  Gazeta „Agronowiny” jest kontynuacją naszych publikacji i działań na temat rolnictwa w powiatach raciborskim, głubczyckim i kędzierzyńsko-kozielskim (woj. śląskie i opolskie). Wychodzimy po raz kolejny na przeciw zarówno potrzebom środowiska rolniczego, jak i zainteresowaniu pozostałych mieszkańców regionu, wypełniając tym samym na naszym terenie niszę informacyjną o tej ważnej dziedzinie gospodarki.

  Agronowiny to bepłatny kwartalnik, który dystrybuowany jest w nakładzie 10 tys. egzemplarzy - w tym 4,5 tys. egz. jako insert do Nowin Raciborskich oraz 5,5 tys. egz. poprzez dystrybucję we wsiach i miastach pow. raciborskiego, głubczyckiego i kędzierzyńsko-kozielskiego (m.in. w największych firmach sektora rolniczego, przychodniach, urzędach miast i gmin, ośrodkach doradztwa rolniczego, gospodarstwach rolnych placówkach ARIMR oraz poprzez sołtysów). Dodatkowo gazetę opublikujemy w formie multimedialnej na stronach portalu Nowiny.pl. Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 250 tys. mieszkańców.

  Proponujemy prezentację reklamową w postaci reklamy graficznej lub prezentację w formie wywiadu lub opisu działalności firmy/gospodarstwa rolnego wraz ze zdjęciami itp. Taka publikacja to szansa na wzrost sprzedaży usług i produktów firmy,  pozytywne kształtowanie wizerunku Państwa firmy i gospodarstwa wśród regionalnej społeczności, zyskanie uznania w oczach mieszkańców regionu oraz wyeksponowanie zalet prowadzonych przez Państwa usług. Promocję Państwa firmy uzupełniamy również publikacjami reklamowymi na portalu Nowiny.pl i Facebooku w jednym wyjątkowym pakiecie (gazeta + portal + facebook).

  20 grudnia 2022 roku wystartował również branżowy portal AgroNowiny.pl dla rolników i mieszkańców w regionie! (https://agronowiny.pl/agronowiny/215515-agronowinypl-portal-nie-tylko-dla-rolnikow.html

  Zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Działem Rozwoju Biznesu!

  Poniżej okładka gazety Agronowiny


   JastrzebieOnline.pl. Nowy portal. Nowe mozliwości

   JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące miesz­kańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w naszym mieście. Dzięki temu nasz portal jest idealnym miejscem do zaprezentowania oferty Twojej firmy. Nasza pozycja na rynku mediów pomoże Ci wzmocnić pozytywny wizerunek Twojej firmy, a konkurencyjne ceny przełożą się na sukces kampanii reklamowej.

   Zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Działem Rozwoju Biznesu!


    REKLAMA W CZECHACH

    Jesteśmy oficjalnym partnerem czeskiego tygodnika Region Opavsko. Skontaktuj się z nami i zdobądź nowych klientów z Czech.

    Region Opavsko to płatna, regionalna gazeta informacyjna, ukazująca się w każdy wtorek w nakładzie 14.000 egz. na terenie powiatu opawskiego w Czechach. Obszar dystrybucji zamieszkuje ok. 177 tys. mieszkańców (miasta i gminy: Opava, Hlucin, Hradec n. Moravici, Kravare, Dolni Beneshov, Vitkov, Bolatice, Koberice, Stepankovice - zobacz mapę). To najchętniej wybierana gazeta w powiecie opawskim.

    W związku z coraz większym zainteresowaniem Czechów - naszych południowych sąsiadów - zakupami oraz usługami w Polsce w powiecie raciborskim, wodzisławskim i rybnickim, przedstawiamy Państwu niepowtarzalną i skuteczną możliwość prezentacji firmy na przygranicznym rynku w czeskiej Opavie i okolicach. To szansa za zdobycie klientów i zwiększenie obrotów dzięki nowych klientom z Czech! Zyskacie Państwo reklamę w bardzo dużym nakładzie w przygranicznym regionie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze formy reklamy oraz tworzeniu projektów graficznych.

    PROMOCYJNA OFERTA CENOWA
    Zamawiając u nas reklamę w Region Opavsko płacisz do 40% taniej za reklamę!

    Ceny za 1 edycję z promocyjnym rabatem:

    cała strona (256x366mm): 3700 zł 2490 zł netto
    1/2 strony (256x182mm): 2000 zł 1290 zł netto
    1/4 strony (127x182mm): 1100 zł 690 zł netto
    1/8 strony (127x90 mm): 600 zł 360 zł netto

    Tłumaczenie tekstu reklamy na język czeski - GRATIS

    Zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Skontaktuj się już dziś z Działem Rozwoju Biznesu!

    Poniżej okładka gazety Region Opavsko


     KONTAKT DO DZIAŁU ROZWOJU BIZNESU - JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

     REKLAMA W INTERNECIE:

                  

     Cały region

     Marek Kuder
     kom. 608 678 209
     e-mail: m.kuder@nowiny.pl

     Jastrzębie-Zdrój, Żory

     Mateusz Szynol
     kom. 662 051 302
     e-mail: m.szynol@nowiny.pl

     Barbara Frydryk
     kom. 668 191 013
     e-mail: b.frydryk@nowiny.pl

     Cały region

     Ewa Węgrzyn
     Manager projektu
     kom. 662 058 475
     e-mail: e.koczwara@nowiny.pl 


     REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

     Marek Kuder
     kom. 608 678 209
     e-mail: m.kuder@nowiny.pl 

     Monika Pilch
     kom. 662 073 063
     e-mail: m.pilch@nowiny.pl 


     REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

     Ewa Węgrzyn
     kom. 662 058 475
     e-mail: e.koczwara@nowiny.pl 


     REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

     Mateusz Szynol
     kom. 662 051 302
     e-mail: m.szynol@nowiny.pl

     Barbara Frydryk
     kom. 668 191 013
     e-mail: b.frydryk@nowiny.pl


     REKLAMA MODUŁOWA W GAZECIE:

     Barbara Frydryk
     kom. 668 191 013
     e-mail: b.frydryk@nowiny.pl


     REKLAMA W INTERNECIE:

     Barbara Frydryk
     kom. 668 191 013
     e-mail: b.frydryk@nowiny.pl

     Mateusz Szynol
     kom. 662 051 302
     e-mail: m.szynol@nowiny.pl


     Marek Kuder
     kom. 608 678 209
     e-mail: m.kuder@nowiny.pl 


     e-mail: reklama@nowiny.pl