Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Borucin zwycięzcą tegorocznego Turnieju Sołectw w Bojanowie

Podczas pierwszego dnia Dożynek Gminnych w Bojanowie, pięć sołectw, wchodzących w skład Gminy Krzanowice, stanęło do rywalizacji sportowej o Puchar Burmistrza.

Borucin zwycięzcą tegorocznego Turnieju Sołectw w BojanowieEwa Paskuda
Zwycięska drużyna z Borucina w konkurencji przeciągania liny

W sobotnie popołudnie na boisku LKS zmierzyły się ze sobą Krzanowice, Wojnowice, Pietraszyn, Borucin oraz tegoroczny gospodarz zawodów - Bojanów. Drużyny składające się z dzieci, młodzieży i dorosłych rywalizowały ze sobą w 8 konkurencjach. Były to między innymi napełnianie butelki za pomocą kieliszków, strzelanie z łuku, prowadzenie piłki, przeciąganie liny, czy tor przeszkód.

Zawodom sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkoły w Krzanowicach oraz Młodzieżowi Organizatorzy Sportowi. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, a zwycięska drużyna, z Borucina dodatkowo otrzymała puchar od Burmistrza Andrzeja Strzedulli.

Wyniki końcowe:

I miejsce - Borucin - 79,5 pkt.

II miejsce - Bojanów - 67 pkt.

III miejsce - Pietraszyn - 66,5 pkt.

IV miejsce - Krzanowice - 62 pkt.

V miejsce - Wojnowice - 27 pkt.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].