Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tkalnia zaprasza na gminne dożynki w Pilszczu

Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu oraz sołectwo Pilszcz zapraszają na święto plonów, które odbędzie się 17 września.

Tkalnia zaprasza na gminne dożynki w Pilszczufreepik.com
Zdjęcie ilustracyjne
wrzesień
17 niedziela

Gminne dożynki w Pilszczu

Start 17.09.2023 o godz. 11:30 wstęp wolny

W programie 

11:30 - 11:45 Zbiórka pod Wiejskim Domem Kultury

11:45 - 12:00 Wymarsz korowodu dożynkowego z WDK

12:00 - 13:00 Msza Święta w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pilszczu

13:10 - 13:40 Wymarsz korowodu dożynkowego

14:10 - 14:30 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Koron i Wieńców Żniwnych

14:30 - 16:00 Występy dzieci szkolnych

16:10 - 16:40 Hania i Maja Janczura

16:50 - 17:20 Szymon Macyszyn

17:30 - 18:00 Dominik Wąsik

18:00 - 18:30 Dominika Sozańska

19:00 - 20:00 AFTER PARTY

20:20 - 01:00 Zabawa taneczna z zespołem GOLDEN BOYS AND GIRL

źródło: Centrum Kultury i Sportu TKALNIA w Kietrzu

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].