Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Oddaj krew w najbliższą sobotę i niedzielę [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższy weekend będzie można oddać krew w Wodzisławiu Śląskim i Rzuchowie. Do udziału w akcji zaprasza rydułtowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi. 

Oddaj krew w najbliższą sobotę i niedzielę [ZAPOWIEDŹ]archiwum Nowiny.pl
Organizatorzy zachęcają do włączenie się w akcję oddawania krwi.

Akcja oddawania krwi podczas IV Zawodów o tytuł Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim oraz Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach zapraszają na strażacką akcje oddawania krwi organizowaną w ramach IV zawodów o tytuł Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego.

Akcja odbędzie się w sobotę 9 września 2023 r., w godz. 14:00 -17:00, na obiekcie Gosław Sport Center przy ul. Cisowej 6 w Wodzisławiu Śląskim.

Dożynkowa akcja oddawania krwi 

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach oraz Gmina Kornowac zapraszają na Dożynkową akcje oddawania krwi, która odbędzie się w dniu 10 września w godz. 12:00 - 16:00 na obiekcie LKS Strzelec Rzuchów.

Dlaczego warto oddawać krew?

- Krwi nie da się wyprodukować sztucznie w fabrykach, jedyną "fabryką" zdolną wyprodukować krew jest ludzki organizm. Potrzebna jest każda ilość krwi, bowiem jest ona niezbędna do operacji ratujących życie gdzie potrzeba jej bardzo dużo, ale i również do mniej skomplikowanych zabiegów - zaznacza prezes SHDK w Rydułtowach Marcin Hoszycki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].