Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Największe grillowanie w mieście. Na wodzisławskim rynku trwa IV Wspólne Grillowanie z Tomasznym [ZDJĘCIA, LIVE]

Nad wodzisławskim Rynkiem w sobotę, 13 maja unosi się wielki dym palących się grilli, a wraz z nim zapach niesamowitego, aromatycznego mięsa - przygotowanego pod okiem prawdziwych fachowców.

Największe grillowanie w mieście. Na wodzisławskim rynku trwa IV Wspólne Grillowanie z Tomasznym [ZDJĘCIA, LIVE]

Podczas wspólnego grillowania można będzie poznać fachowców w tej dziedzinie i wysłuchać ich porad. Można także poznać techniki grilla i bbq oraz dowiedzieć się, jakie są różnice. Każdy z przybyłych dowie się, jak poprawnie przygotować steka wołowego i jak go ugrillować. Poza degustacjami istnieje możliwość zakupienia wyrobów ZPM Tomaszny czy zakupu sprzętu (akcsoria, grille czy paleniska). Ale to nie wszystko! Można wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest profesjonalny grill Napoleon.

Goście specjalni

Podczas imprezy gośćmi specjalnymi będą Daniel Władymirow, uczestnik 11 edycji MasterChef oraz Aleksander Zniszczoł, skoczek narciarski, pasjonat grilla i bbq.

Charytatywne akcenty

Charytatywne stoisko na którym można wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację Ani

Podczas wspólnego grillowania można będzie wesprzeć zbiórkę funduszy na operację serca Anny Metryki. Operacja ma się odbyć w Niemczech. Ania ma ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Aby wesprzeć zbiórkę na operację można zakupić ciasta i babeczki, lemoniadę, watę cukrową, swojski chleb czy smalec, biżuterię hand made, dekoracje domowe, kwiaty i wiele innych. Więcej o Ani można przeczytać tutaj. Dodatkowo, na Rynku pojawił się autobus w którym można oddać krew.

Wielkie grillowanie potrwa na wodzisławskim Rynku do wieczora.

Zobacz live z rozpoczęcia imprezy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].