Największe grillowanie w mieście. Na wodzisławskim rynku trwa IV Wspólne Grillowanie z Tomasznym [ZDJĘCIA, LIVE]

Nad wodzisławskim Rynkiem w sobotę, 13 maja unosi się wielki dym palących się grilli, a wraz z nim zapach niesamowitego, aromatycznego mięsa - przygotowanego pod okiem prawdziwych fachowców.

Największe grillowanie w mieście. Na wodzisławskim rynku trwa IV Wspólne Grillowanie z Tomasznym [ZDJĘCIA, LIVE]

Podczas wspólnego grillowania można będzie poznać fachowców w tej dziedzinie i wysłuchać ich porad. Można także poznać techniki grilla i bbq oraz dowiedzieć się, jakie są różnice. Każdy z przybyłych dowie się, jak poprawnie przygotować steka wołowego i jak go ugrillować. Poza degustacjami istnieje możliwość zakupienia wyrobów ZPM Tomaszny czy zakupu sprzętu (akcsoria, grille czy paleniska). Ale to nie wszystko! Można wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest profesjonalny grill Napoleon.

Goście specjalni

Podczas imprezy gośćmi specjalnymi będą Daniel Władymirow, uczestnik 11 edycji MasterChef oraz Aleksander Zniszczoł, skoczek narciarski, pasjonat grilla i bbq.

Charytatywne akcenty

Charytatywne stoisko na którym można wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację Ani

Podczas wspólnego grillowania można będzie wesprzeć zbiórkę funduszy na operację serca Anny Metryki. Operacja ma się odbyć w Niemczech. Ania ma ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Aby wesprzeć zbiórkę na operację można zakupić ciasta i babeczki, lemoniadę, watę cukrową, swojski chleb czy smalec, biżuterię hand made, dekoracje domowe, kwiaty i wiele innych. Więcej o Ani można przeczytać tutaj. Dodatkowo, na Rynku pojawił się autobus w którym można oddać krew.

Wielkie grillowanie potrwa na wodzisławskim Rynku do wieczora.

Zobacz live z rozpoczęcia imprezy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].