Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Medale lekkoatletów RMKS Rybnik

Lekkoatleci RMKS Rybnik startowali na Mistrzostwach Śląska młodzików w Częstochowie i Mistrzostwach Polski w biegach sztafetowych w Krakowie oraz Mistrzostwach Śląska U12, U14 w Rudzie Śląskiej.

Medale lekkoatletów RMKS Rybnik

Zawodniczki i zawodnicy lekkoatletycznej sekcji RMKS Rybnik w kategorii U-16 czyli młodzik, wywalczyli 5 medali:

  • Natalia Stefaniak wywalczyła medal srebrny w skoku wzwyż, wynikiem 150cm wraz nowym rekordem życiowym.
  • Bartłomiej Sojka wywalczył medal srebrny w biegu 200 p.pł, wynikiem oraz rekordem życiowym 32,55.
  • Małgorzata Adamczyk wywalczyła złoty medal w rzucie oszczepem 500gr. wynikiem 37,38m oraz ustanowiła rekord życiowy.
  • Paulina Gatnarczyk wywalczyła złoty medal w biegu na 100 m wynikiem 12,57 oraz ustanowiła rekord życiowy.
  • Emilia Gembalczyk wywalczyła złoty medal w rzucie młotem 3kg wynikiem 39,85m.

Kraków był organizatorem mistrzostw Polski w biegach sztafetowych. Województwo śląskie reprezentowała sztafeta żeńska w kategorii junior młodszy, w którym dwie zawodniczki pochodziły z Rybnika. W sztafecie szwedzkiej na dystansie 100-200-300-400m uczestniczyły zawodniczki z klubów kolejno na zmianach w biegu rozstawnym:

  • Natalia Rojek - RMKS Rybnik bieg na 100m
  • Zofia Tkocz - Tl Ruda Ślaska bieg na 200m
  • Emilia Gutt - RMKS Rybnik bieg na 300m
  • Samanta Górniak - MUKS Cieszyn bieg na 400m

Zawodniczki reprezentujące województwo śląskie wywalczyły srebrny medal Mistrzostw Polski w sztafecie szwedzkiej (100-200-300-400) K U18.

Na mistrzostwach Śląska dzieci w Rudzie Śląskiej bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka RMKS Rybnik Roksana Czarnecka. W skoku wzwyż wywalczyła brązowy medal oraz nowy rekord życiowy wynikiem 133 cm.

RMKS Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].