Rozkład jazdy Kolei Śląskich ze zmianami od 12 marca

Wiosenna korekta rozkładu jazdy w 2023 roku zakłada nieznaczne zmiany na mapie inwestycji realizowanych na liniach kolejowych obsługiwanych przez Koleje Śląskie. W dalszym ciągu będą prowadzone prace na linii kolejowej do Tarnowskich Gór oraz w stacji Oświęcim.

Rozkład jazdy Kolei Śląskich ze zmianami od 12 marca
Zmiany w rozkładzie jazdy obowiązują od 12 marca do 10 czerwca 2023 roku. fot. Koleje Śląskie

Rozkład jazdy Kolei Śląskich ze zmianami od 12 marca

W maju jest planowane zakończenie najbardziej uciążliwego etapu przebudowy stacji Czechowice-Dziedzice, co pozwoli na znaczne skrócenie czasu jazdy i przywrócenie liczby połączeń sprzed utrudnień.

- Na podstawie przesłanych wniosków pasażerów wprowadziliśmy modyfikacje w siatce postojów pociągów przyspieszonych, a także dokonaliśmy przebudowy oferty w relacji Gliwice – Bytom - informują w Kolejach Śląskich. 

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w Liniowym Rozkładzie Jazdy publikowanym na stronie internetowej Spółki Koleje Śląskie oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach). Liniowy Rozkład Jazdy będący oficjalnym rozkładem jazdy Kolei Śląskich zawiera pełne tabele rozkładowe poszczególnych linii na cały okres zamknięciowy.

Więcej informacji można znaleźć w liniowym rozkładzie jazdy, informacji o rozkładzie jazdy pociągów Kolei Śląskich oraz informacji o utrudnieniach w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich. Pełny rozkład jazdy pociągów znajduje się w LINIOWYM ROZKŁADZIE JAZDY, dostępnym na www.kolejeslaskie.pl.

Infolinia o kursowaniu pociągów Kolei Śląskich (czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu) jest dostępna pod nrem tel.: + 48 32 428 88 88.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Czajnik (95.181. * .133) 14.03.2023 18:12

"Rozkład jazdy Kolei Śląskich ze zmianami od 12 marca"

Na szczescie zmiany nie objely Jastrzebia.